Zostań Współtwórcą

Podziel się tą treścią:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Ten blog jest współtworzony przez Czytelników!!!Blog o czasie

Co to oznacza?

Że możesz napisać tutaj swój artykuł, poradę, refleksję – wszystko, co związane z czasem. Możesz w ten sposób zareklamować siebie, swoją stronę lub bloga (dane umieszczamy w stopce artykułu) lub pokazać swój talent lub chęć do pisania.

 • Jeśli masz jakiś sposób na to jak zaoszczędzić lub lepiej zorganizować czas – napisz swoją poradę.
 • A może chcesz nam opowiedzieć swoją historię związaną z upływem czasu – napisz ją i wyślij do nas.
 • Jeśli masz coś ciekawego na temat aspektów technicznych czasu – napisz o tym artykuł.
 • A może masz ciekawe filmy, zdjęcia, które są jakoś powiązane z czasem – wyślij je do nas.
 • Co tylko przyjdzie Ci do głowy, jest przydatne, może znaleźć u nas swoje miejsce.

Jak to zrobić technicznie? Nic prostszego:

 1. Wyślij gotowy artykuł na adres: info@DlaczegoNieMamCzasu.pl
 2. Podaj 5 fraz kluczowych*, których dotyczy tekst,
 3. Super jeśli dołączysz jakieś zdjęcie (musi być Twojego autorstwa lub pochodzić z banku zdjęć – zakupione przez Ciebie lub bezpłatne – jeśli zdjęcie jest Twojego autorstwa, dopisz w mailu: „Oświadczam, że zdjęcie z załącznika jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na publikację zdjęcia na stronie Dlaczegoniemamczasu.pl i na stronach powiązanych.” Jeśli zdjęcie jest z banku zdjęć podaj link banku do tego zdjęcia.)
 4. Podaj dane, jakie mamy umieścić w stopce: Imię i nazwisko lub pseudonim, zwrot jakim chcesz być zatytułowany, adres Twojej strony lub bloga, np.
  Zygmunt Pawlak
  właściciel sklepu
  www.ZygmuntPawlak.pl
 5. Link do swojego artykułu możesz umieścić na swojej stronie lub w mediach społecznościowych.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do nie umieszczenia niektórych artykułów lub ich drobnej technicznej korekty. Nie umieszczamy artykułów wulgarnych, obraźliwych, godzących w wartości, niezgodnych z prawem, itp.
 7. Artykuły sponsorowane – ich umieszczenie możliwe jest po indywidualnych ustaleniach.

* fraza kluczowa – słowo lub zwrot, na które pozycjonuje się witrynę w wyszukiwarkach internetowych, które jest najczęściej wpisywane przez internautów w wyszukiwarkach, stanowiące jednocześnie fragment treści i najważniejszy temat Twojego artykułu. Jeśli np. stworzyłeś artykuł o oszczędzaniu czasu, frazą może być „jak oszczędzić czas”.

Podziel się tą treścią:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone