Jak odzyskać 2 godziny dziennie w domu

Podziel się tą treścią:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Zarządzanie czasem i organizacja czasu w domu

zarządzanie czasem o KSIĄŻCE

Zarządzanie czasem

Gdy doba ciągle jest dla Ciebie za krótka, gdy Twoje dzieci, rodzina, partner wciąż słyszą, że nie masz czasu, gdy nieustannie jesteś przepracowany i marzysz o dodatkowej godzinie snu…

Czas powiedzieć: DOSYĆ !!!

Dowiedz się jak konkretnie, szybko i skutecznie odzyskać co najmniej 2 GODZINY dziennie w domu!

 • Zobacz całą prawdę o Twoim czasie,
 • Poznaj skuteczną organizację czasu w domu i w życiu prywatnym,
 • Wykonaj TEST i sprawdź dokładnie ile czasu tracisz każdego dnia,
 • Dowiedz się jak szybko i przyjemnie planować,
 • Połącz przyjemne z pożytecznym,
 • Poznaj 48 dodatkowych pomysłów na proste i skuteczne odzyskiwanie czasu,
 • Sprawdź, jak Twoje marzenia mogą oszczędzić czas,
 • Poznaj nie tylko teorię, ale również konkretne przykłady


2 godziny – ile to czasu?

Odzyskane 2 godziny dziennie dają Ci 2,5 dnia w miesiącu i prawie rok w ciągu 10 lat!
Ale to nie wszystko…
Powyższy poradnik daje dużo większe możliwości. Stosując większą ilość dokładnie opisanych metod, możesz odzyskać nawet 5 godzin dziennie, a to daje… prawie tydzień w miesiącu! i ponad 2 lata w ciągu 10 lat!!!

2 godziny – ile to pieniędzy?

2 godziny… Mniej więcej tyle właśnie czasu zajmie Ci przeczytanie tej książki. Jednocześnie kosztuje ona tylko tyle, ile statystyczny Polak zarabia właśnie w ciągu 2 godzin.
Łącznie TYLKO 4 godziny Twojego życia, a oszczędzisz możesz całe lata…
To bardzo korzystna wymiana i jeszcze korzystniejsza inwestycja.Zarządzanie czasem i organizacja czasu w domu

Gdybyś potrafił odzyskać co najmniej 2 GODZINY DZIENNIE…

Organizacja czasu - rodzina

Na co je wykorzystasz?

 • Czas spędzony z najbliższymi…
 • Odpoczynek, relaks, sport, pasje…
 • Spełnianie marzeń…
 • Zarabianie znacznie większych pieniędzy…
 • Podróże…
 • Pomoc innym…

Czas na opinie…

zarządzanie czasem opinie

     „Poradnik ‚Jak odzyskać 2 godziny dziennie w domu’, w życiu prywatnym… Można śmiało rozszerzyć na życie zawodowe, czy studenckie…
     Zarządzanie czasem – jest to temat, który wydawał mi się znany, a jednak, dowiedziałam się wielu fajnych podpowiedzi. Dzięki tylko kilku sztuczkom można bez problemu wydłużyć dobę o 2 godziny. Oczywiście musimy te pomysły wprowadzić w życie, aby skuteczniej zarządzać swoim czasem.
     Poradnik czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Polecam każdemu, komu zależy na zyskaniu dodatkowego czasu, który i tak ucieka nam zdecydowanie za szybko.”

Magdalena Byczyńska     Magdalena Byczyńska, Belleami.pl


     „Fajny tytuł. W sumie może się przydać…
Kupiłam książkę i co dalej? Około dziewięćdziesiąt stron – nie jest źle. Ze dwie godziny czytania. Kurde, ale skąd wziąć czas na czytanie. Przecież remont do dokończenia, sprzątanie, praca, codzienne obowiązki, itd. Pierwsze podejście – nieudane, następnie drugie podejście i… WOW. Czemu nie miałam tej książki przed remontem i porządkami?  
😉 Lepiej późno niż wcale. Teraz to ja mogę nawet zrobić remont bloku, sprzątać zawodowo i wykarmić jeszcze jakąś szkołę.  😀

     Z tą książką naprawdę zaoszczędziłam czas, który był już spisany na straty. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój cenny czas – musisz sam sprawdzić.

Katarzyna Poczekajewicz     Katarzyna Poczekajewicz, doradca przedszkoli


     „Książka, która wielu osobom może otworzyć oczy. Tak naprawdę sami nie wiemy, ile czasu nam codziennie przecieka przez palce. Życie mamy tylko jedno i żeby nie tracić cennego czasu, zdecydowanie warto sięgnąć po ten poradnik.
     Oczywiście – samo przeczytanie tego poradnika to nie wszystko! Należy to bezwzględnie od razu zastosować, aby uzyskać absolutną pewność, że wykorzystujesz odpowiednio każdą minutę swojego cennego czasu.”

Justyna Dubel, DateOfDate.pl     Justyna Dubel, DateOfDate.pl


     „Doskonały poradnik dla osób aktywnych zawodowo i nie tylko. Świetny dla chcących coś w życiu osiągnąć . Zwraca nam uwagę na czynności, które wykonujemy codziennie, ale nie zwracamy uwagi ile pochłaniają czasu.
Z tego poradnika dowiesz się, jak w prosty sposób zaoszczędzić czas i jakie da Ci to korzyści. Na pewno wymaga to na początku samodyscypliny, zanim dojdziemy do wyeliminowania zbędnych czynności, ale jak to mówią gra warta świeczki.”

Sabina Skrzyniarz    Sabina Skrzyniarz    „Bardzo ciekawy poradnik. Lektura ta podsuwa pomysły w jaki sposób w dzisiejszych czasach można znaleźć czas na przyjemności wśród dużej ilości obowiązków. Daje wskazówki do lepszej organizacji czasu dnia codziennego.
   Poradnik napisany jest przystępnym i zrozumiałym językiem. Nie jest zbyt długi i szybko się czyta. Ja przeczytałem, a mój dzień wygląda jeszcze przyjemniej:). Polecam!!!”

Łukasz Piekarski     Łukasz Piekarski, nauczyciel, trener pływania i koszykówki


     Gdy po raz pierwszy wzięłam tę książkę w swoje ręce i przeczytałam jej tytuł, kompletnie nie wzbudziła ona mojej ciekawości. Bo cóż nowego można jeszcze napisać lub powiedzieć, w kwestii oszczędzania czasu? Na każdych warsztatach, szkoleniach z zakresu organizacji czasu pracy chociażby, można usłyszeć wiele podobnych zagadnień i rozwiązań. Żadna nowość.
    Jednak podobnych, nie znaczy identycznych. Co zatem wyróżnia ową lekturę? Fakt, że wiele z omawianych gdzieś indziej nawet rzeczy, zostało ujęte w jednej książce i omówione prostym, docierającym do wyobraźni i rozsądku każdego czytelnika językiem. Zatem zamiast kilku nagrań lub książek w tym temacie, wybieram jedną, właśnie tą. Za każdym razem, kiedy poczuje, że ginę gdzieś w czasoprzestrzeni, skorzystam z porad w niej zawartych. Polecam zarówno tym osobom, które dotychczas nie posiadły wiedzy w tym zakresie, jak i tym, które coś niecoś już o tym wiedzą.

Magdalena Polak - Babski Świat Lenki    Magdalena Polak, BlogBabskiSwiat.com.pl

zarządzanie czasem o AUTORZE

Adam TrenerAdam Jakubiak, autor niniejszego poradnika, jest trenerem motywacyjnym, life & dating coachem, ekspertem relacji damsko-męskich.

Pasjonat systemów biznesowych i oszczędzania czasu. Jako trener motywacyjny wielokrotnie prowadził szkolenia z zarządzania i organizacji czasu, na płaszczyznach zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

Zarządzanie czasem i techniki organizacji czasu wykorzystał m.in. w 100 dniowym Treningu Motywacyjnym i Wyzwaniu365, których jest twórcą. Autor wielu artykułów, książek i poradników, nie tylko związanych z czasem, ale również z miłością, poszukiwaniem wymarzonego partnera czy relacjami w związkach.

Adam Jakubiak nie teoretyzuje. Każdą technikę, którą opisał, dokładnie przetestował, sprawdzając jej skuteczność, co daje gwarancję, że zadziała również u Ciebie, Drogi Czytelniku, jeśli ją wykorzystasz.


Szczegóły techniczne:
Książka jest dostępna w formie ebooka.
Format: pdf.
Ilość stron: 90.
Do pobrania od razu po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku płatności online – od razu.

 

 

WAŻNE: wysyłamy bezpłatne porady i niespodzianki – zapisz się koniecznie.

lub
Podziel się tą treścią:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *