Jak żyć? Jak nie tracić czasu? WYZWANIE 365

Podziel się tą treścią:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Jak żyć? Jak nie tracić czasu? – WYZWANIE 365Wyzwanie 365 - zmiany w życiu

Jak żyć, jak wykorzystać życie i czas? I jak przedstawić to wyzwanie w skrócie?

Wyzwanie 365 – jest dla wszystkich, którzy pragną niezwykłego życia, mnóstwa czasu i mocno czują wewnętrznie, że są skazani na sukces, tylko jeszcze nie wiedzą jak do niego dojść.

Teraz nieco szerzej.

Prawdziwy sukces w życiu to harmonia. Pojawia się wtedy, kiedy w każdej dziedzinie życia czujesz się spełniony i nieograniczony, kiedy ani jeden aspekt Twojego życia nie szwankuje i nie jest zaniedbany, kiedy na wszystko masz czas. Jeśli chcesz wiedzieć jak zmienić życie – trzymaj się tej definicji.

Tu nie chodzi o bycie miliarderem, prezydentem, znaną gwiazdą (chyba, że taki masz cel). Tu chodzi o znacznie ciekawsze i bardziej inspirujące życie. Inne niż to, które powszechnie uważa się za normalność: zarabianie 2-3 tys., non stop praca, brak wolnego czasu, kredyt na 30 lat, ciągłe gapienie się w TV i kłótnie w domu – jak żyć w ten sposób – jeśli to jest normalność, to ja chcę być całkowicie nienormalny.


Jak żyć – chcesz być „nieNORMALNY”?

To wyzwanie jest właśnie dla takich, którzy pragną być „nienormalni”. Dla tych, którzy chcą ewidentnej zmiany w życiu. Dla wszystkich, którzy pragną mało, a mądrze pracować, znakomicie wykorzystywać swój czas i potencjał, nie martwić się o pieniądze, kupować za gotówkę, mieć zdrowe relacje z bliskimi, wspaniałego partnera i udany związek, podróżować oraz spełniać swoje marzenia (w ogóle mieć marzenia).

Jeśli uważasz, że właśnie o Tobie napisałem powyżej. Jeśli do tego jesteś zdeterminowany, by to wszystko osiągnąć. Jeśli wiesz, że będziesz musiał poświęcić sporo czasu na naukę. Jeśli jesteś gotowy na zmiany, na inwestycje w siebie, a być może nawet na rewolucję w Twoim życiu. Jeśli jesteś gotów na wyrzeczenia, na ciężki okres pracy nad sobą, by to wszystko osiągnąć – to znalazłeś się w idealnym dla siebie miejscu, w najlepszym czasie i z odpowiednimi ludźmi.

To nie jest wyzwanie dla osób, które uważają, że praca na etacie jest najbezpieczniejsza. To nie jest akcja dla wierzących w emerytury z ZUSu. Jeśli podstawowym źródłem informacji jest dla Ciebie telewizja, a ostatnią przeczytaną książką „Pan Tadeusz” – odpuść sobie to wyzwanie. Jeśli za jedyną formę pozyskania większych pieniędzy uważasz kredyt – nie czytaj dalej.

Ważne! Wyzwanie 365 powstaje nie tylko w oparciu o moje pomysły i założenia. Współtworzą je również użytkownicy, ich potrzeby i wyzwania. Jeśli dołączysz do nas – weź aktywny udział we wszystkim, co będzie się działo. Właśnie tak skorzystasz najwięcej.

Czas byś poznał najważniejsze szczegóły i założenia. Dlatego kliknij TUTAJ:

Wyzwanie - zmiany w życiuAdam Jakubiak

Coach, Mentor, Trener Motywacyjny
Twórca Wyzwania 365 i Zakochajmy Polskę

 

WAŻNE: wysyłamy bezpłatne porady i niespodzianki – zapisz się koniecznie.

 lub
Podziel się tą treścią:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *